Pani Ewelinka czyta dzieciom

W poniedziałek 19 wrzesnia 2016r dzieci z grupy Motylków omawiały zasady ruchu drogowego. Niezmiernie pomocna okazała się pani Ewelinka Mencel, która przeczytała dzieciom bajeczkę pt "Umiem jeździć, a także przyniosła do przedszkola książeczkę interaktywną, w której każdy przedszkolak miał swoje zadanie do wykonania. Po wspólnym czytaniu odbyły się zabawy ruchowe a także zabawa plastyczna, podczas której Motylki doskonaliły umiejętność kolorowania. Podsumowaniem działań dzieci była wycieczka na skrzyżowanie - rondo, gdzie każdy mógł obserwować ruch drogowy. Dzięki uprzejmości kierowców przechodzenie przez jezdnię okazało się zadaniem niezbyt trudnym. 
Dziękujemy pani Ewelince - miłemu gościowi za wspaniałą zabawę !!!


Pani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciomPani Ewelinka czyta dzieciom

Anna Bajsarowicz, 19 września 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów