Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania - Motylki

29 września obchodzimy Dzień Głośnego Czytania ogłoszony przez Polską Izbę Książki, po raz pierwszy w 2001 roku, w nawiązaniu do rozpoczętej w czerwcu 2001r. kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. 
Dlatego właśnie dzisiaj Motylki odwiedziły pracowników Biblioteki Miejskiej, aby wysłuchać bajeczki z serii Lekcje ze Stumilowego Lasu pt "Zawsze mów prawdę". 


Przedszkolaki były zachwycone perypetiami Maleństwa, które złamało nogę stołka Mądrej Sowy i usiłowało go naprawić a równoczesnie ukrywało prawdę przed właścicielką oraz Mamą Kangurzycą. Mali słuchacze z zaangażowaniem dyskutowali, czy kłamstwo jest dobre czy złe i czy zawsze należy mówić prawdę
Jak to w opowiadaniach o Kubusiu Puchatku bywa, najmądrzejszą postacią okazała się mądra Sowa, której portret wykonały dzieci. Podczas spotkania nie zabrakło wspólnej zabawy: gimnastyki buzi i języka oraz masażyków, które sprawiły dzieciom wiele radości. 
Przedszkolaki na pamiątkę udziału w akcji otrzymały Dyplom i książeczkę do grupowej Biblioteczki. 
Bardzo dziękujemy pani Dorotce, Ewie i Grażynce za miło i owocnie spędzony czas.


Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - MotylkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania - Motylki

Anna Bajsarowicz, 29 września 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów