Mamusie Ania i Zuzia czytają Słoneczkom

W drugim tygodniu października w grupie Słoneczek gościliśmy panią Anię - mamę Kuby Tajaka i panią Zuzię - mamę Huberta Czajki. Po obiedzie goście czytali dzieciom znane i i mniej znane bajki: "O Zosi, która obgryzała paznokcie" czy "O Anitce, której uciekły zabawki".
Przedszkolaki bardzo polubiły takie spotkania, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy kolejne mamy na wspólne czytanie .


Mamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają SłoneczkomMamusie Ania i Zuzia czytają Słoneczkom

Danuta Wolska, 15 października 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów