Mama Bartusia czyta Słoneczkom

Rodzice dzieci z grupy Słoneczek zadeklarowali się do czytania dzieciom bajek. W dniu 4 października 2016r gościliśmy w przedszkolu panią Anię Warzała, która przyniosła ulubione bajki swojego synka Bartusia "Niesforny koziołek: i "Gospodarstwo i życie na wsi". Dowiedziały się wielu ciekawostek o życiu na wsi i w gospodarstwie i obejrzały piękne kolorowe ilustracje.
Dziękujemy mamusi Bartka i czekamy na kolejne mamusie.
Słoneczka


Mama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta SłoneczkomMama Bartusia czyta Słoneczkom

Danuta Wolska, 04 października 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów