Janek czyta Puchatkom

Dnia 20.10.2016r. do naszej grupy zaprosiliśmy ucznia trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 1- Janka Roska, który w ramach akcji "dzieci czytają dzieciom" przeczytał Puchatkom bajkę pt "Bajka Pomieszajka". Celem spotkania było propagowanie czytelnictwa u najmłodszych oraz zachęcanie ich do coraz częstszego sięgania po książkę. 
Dzieci z zaciekawieniem słuchały starszego kolegi, a po spotkaniu zastanawiały się, czy rzeczywiście one również będą tak bezbłędnie czytały. Puchatki miały również świetną okazję do zadania pytań Jankowi, który na wszystkie chętnie odpowiadał.
Bardzo dziękujemy Jankowi oraz Pani Agnieszce Matysiak, która zgodziła się, aby uczniowie jej klasy wzięli udział w naszej akcji. Z niecierpliwością czekamy na kolejnego ucznia bądź uczennicę.


Janek czyta PuchatkomJanek czyta PuchatkomJanek czyta PuchatkomJanek czyta Puchatkom

Emilia Górna, Emilia Wyrwas, 20 października 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów