Uczymy się szanować zwierzęta - Puchatki

Dnia 9.01.2017 r grupa Puchatków została zaproszona przez SP nr 1 na przedstawienie teatralne wystawione przez aktorów z toruńskiego teatru. Spektakl opowiadał historię chłopca, który bardzo źle traktował zwierzęta twierdząc, że one niczego nie czują. Za karę, dobra wróżka zamieniła go w psa, aby mógł przez chwilę wczuć się w rolę zwierzęcia. Dzięki tej lekcji, chłopiec zrozumiał, że każde zwierzę, podobnie jak człowiek czuje,kocha i cierpi... Mamy nadzieję, że nasze Puchatki, również wyciągną wnioski z tej historii i zapamiętają, że każde zwierzę, nawet najmniejsze, zasługuje na szacunek.


Uczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - PuchatkiUczymy się szanować zwierzęta - Puchatki

Anna Bajsarowicz, 09 stycznia 2017

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów