Spotkanie z panem lesniczym... "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę"

28 listopada 2016r. odbyło się w Naszym Przedszkolu spotkanie z Panem Leśniczym - Grzegorzem Tajakiem. Spotkanie było elementem realizowanego przez Nasze Przedszkole projektu "Bezpieczny Przedszkolak". Pan Leśniczy opowiedział dzieciom, o przygotowaniach zwierząt leśnych do zimy, a także o tym, w jaki sposób my możemy im w tym pomóc. Pan Leśniczy przywiózł do przedszkola piękne tablice edukacyjne, dzięki którym zarówno młodsze jak i starsze przedszkolaki mogły zagłębić swoją wiedzę dotyczącą fauny i flory lasu. Dzieci mogły także za pomocą wszystkich zmysłów, poznać przykładowe pokarmy jakie leśniczy dostarczają zimą do leśnych paśników. Ostatnim elementem wizyty naszego gościa w przedszkolu były zajęcia warsztatowe w grupie "Słoneczek". Dzieci wspólnie z gościem, omówiły wygląd i przeznaczenie karmników dla ptaków, a następnie wspólnie z Panem Leśniczym zbudowały karmnik. Na koniec starszaki popisały się wiedzą dotyczącą gatunków ptaków, za co zyskały wielkie uznanie gościa! Wszystkie przedszkolaki zgodnie obiecały pomagać przetrwać zimę zwierzętom, bo po tym spotkaniu już doskonale wiedzą, jak to robić!


Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym... Spotkanie z panem lesniczym...

Magdalena Strózik, 28 listopada 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów