Odwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - Puchatki

Dnia 7.12.2016r. Grupa Puchatków odwiedziła sycowski Warsztat Terapii Zajęciowej. Pani Magdalena Sobieraj oprowadziła dzieci po pracowniach oraz opowiedziała jak wygląda praca z podopiecznymi warsztatu. Dzieci odwiedziły m.in. pracownię arteterapii, pracownię przygotowującą do samodzielnego życia, pracownię gospodarczo-techniczną oraz pracownię reedukacji. Naszym Puchatkom bardzo podobały się rękodzieła wykonane przez podopiecznych warsztatu, dlatego Pani Magda podarowała nam kilka prezentów. Każde dziecko otrzymało również paczuszkę gipsowych aniołków wykonanych przez podopiecznych. Cieszymy się, że to dopiero początek naszej współpracy z Warsztatem Terapii Zajęciowej. Pani Magda zaprosiła Puchatki na zajęcia, które zorganizuje dla nas wraz z podopiecznymi. Zajęcia odbędą się z podziałem na grupy ze względu na małe pomieszczenia w Warsztacie. My również zaprosiliśmy podopiecznych do naszej sali, gdzie już powstaje wystawa pomalowanych aniołków. Mamy nadzieję, że wszystkie wspólne działania uwrażliwią dzieci na niepełnosprawność, a samym podopiecznym dadzą wiele radości z obcowania z naszymi pociechami.


Odwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - PuchatkiOdwiedziny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycowie - Puchatki

Emilia Górna, Emilia Wyrwas, 07 grudnia 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów