Bezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUS

16 września 2016r starsze przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu z przedstawicielem KRUS. Celem spotkania było omówienie zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz postępowania w razie wypadku przy pracy rolniczej. 
Podczas spotkania dzieci wysłuchały i obejrzały prezentację o problemach związanych zagrożeniami zdrowia i życia rolnika, bezpiecznej pracy z maszynami i urządzeniami rolniczymi, bezpiecznej pracy przy obsłudze zwierząt i wielu innych. Przedszkolaki otrzymały także kolorowankę pt "Upadek to nie wypadek", związaną z omawianymi treściami.
Było to pierwsze spotkanie w ramach Programu Bezpieczny Dolnoslązak


Bezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUSBezpiecznie na wsi - spotkanie z przedstawicielem KRUS

Anna Bajsarowicz, 16 września 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów