Bezpieczne ferie - Puchatki

Dnia 11.01.2017r. grupę Puchatków odwiedziła pani Policjantka z sycowskiego komisariatu, która porozmawiała z dziećmi na temat bezpieczeństwa i właściwego reagowania w sytuacji alarmowej. Poruszony został również temat terroryzmu. Pani policjantka uświadomiła dzieciom kto to jet terrorysta i jak zachować się podczas ewentualnego ataku. Przypomniane zostały również wszystkie numery alarmowe. Cieszymy się z takich spotkań i mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. Dzięki takim lekcjom dużo łatwiej jest uświadomić dziecku jak wiele zagrożeń może nas spotkać każdego dnia i jak sobie z nimi radzić w najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób. Bardzo dziękujemy za wizytę.


Bezpieczne ferie - PuchatkiBezpieczne ferie - PuchatkiBezpieczne ferie - PuchatkiBezpieczne ferie - PuchatkiBezpieczne ferie - PuchatkiBezpieczne ferie - Puchatki

Emilia Wyrwas, 11 stycznia 2017

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów