Zabawy ruchowe Biedroneczek

Piątek w grupie „Biedroneczek” to dzień, kiedy dzieci aktywnie spędzają czas podczas zabaw i ćwiczeń gimnastycznych. Tym razem  16 października 2015r były to zajęcia z użyciem krążków. Ich celem było kształcenie orientacji w przestrzeni, ćwiczenia spostrzegawczości oraz przede wszystkim dobra zabawa.


Zabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe Biedroneczek

17 października 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów