Z Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki Słoneczek

"Śniadanie to ważne danie" wiedzą już o tym dzieci z grupy "Słoneczka". Dzisiaj utrwalały wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania.

Przypomniały sobie wygląd piramidy i produkty, które są zdrowe. Pieknie opowiadały co należy jeść aby być zdrowym, mieć siły, pięknie wyglądać i być radosnym. Słuchając wiersza "Coś na śniadanie" dowiedziały się co należy zjeść na śniadanie. Bawiąc się razem z Krasnalem Poziomką porównały śniadanie do baterii, czyli taką porcję energii którą dzieci dostarczają sobie jedząc porządne sniadanie. Miały okazję skomponować dla siebie "Kanapki jak obrazek" i potem z apetytem skonsumować. Jakie miały pomysły, z czego były zrobione i jak smakowały- pokazują zdjęcia.


Z Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki SłoneczekZ Marią Konopnicką w świecie emocji - kanapki Słoneczek

18 lutego 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów