Starszaki w ogródkach działkowych

W październiku dzieci z grupy Wiewiórek i Słoneczek wybrały się do ogródków działkowych w Sycowie .

Korzystając z pięknej pogody obserwowały jak wyglądają działki o tej porze roku i jak przygotowuje się je do zimy. W trakcie spaceru dzieci miały okazje obserwować różne gatunki drzew owocowych , krzewów i kwiatów. Mogły zobaczyć, w jakim środowisku rosną poszczególne warzywa i owoce . Miały również okazję poznać piękno barw jesiennych kwiatów: zimowitów marcinków czy dalii.
Sympatyczni działkowicze pozwolili nam wejść na swoje działki, pokazali prowadzone przez siebie uprawy i hodowle. Dzieciaki miały również okazję pobawić się na zielonej trawie, powąchać pachnącej mięty i szałwii , zaobserwować żółte maliny, długie fasolki, jarmuż , sałatę i ogromne pietruszki.
Poprzez bezpośredni kontakt z naturą dzieci poznały świat przyrody, z którym nie wszystkie spotykają się na co dzień . Nauczyły się nazywać smaki, rozpoznawać zapachy, rozróżniać warzywa i owoce i docenić piękno kolorów jesieni. Zrozumienie znaczenia warzyw i owoców w diecie każdego przedszkolaka na pewno zaowocuje w postaci mądrych nawyków żywieniowych w przyszłości.


Starszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowychStarszaki w ogródkach działkowych

10 października 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów