Sałatka jarzynowa - Słoneczka

W miesiącu październiku dzieci z grupy Słoneczek podsumowały swoje wiadomości na temat warzyw przygotowując pyszną sałatkę warzywną.

Miały okazję, aby poznać zasady racjonalnego odżywiania i sposób wykonania sałatki warzywnej oraz rozwijać czynności samoobsługowe . Tygodniowe zajęcia o tej tematyce pozwoliły na utrwalenie nazwy i wyglądu warzyw , łączenia opisu słownego z wyglądem warzyw , prawidłowego rozpoznawania warzywa , uważnego słuchania , kształtowania wrażliwości dotykowej oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas posługiwania się nożem . Własnoręcznie pokrojone , wymieszane i doprawione warzywa zamieniły się w pachnącą sałatkę a wspólna degustacja wywołała wiele radości i zadowolenia na twarzach naszych przedszkolaków przełamując niekiedy wielką niechęć do wąchania i jedzenia warzyw.


Sałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - SłoneczkaSałatka jarzynowa - Słoneczka

10 października 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów