Na straganie - Motylki

Na przełomie września i października dzieci z grupy 3-latków wybrały się do pobliskiego sklepu spożywczo-warzywnego.

Wizyta związana była z omawianym temetem "Kolory jesieni". Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą ekspedientki oraz wyposażeniem sklepu. Wcześniej wyjaśniono dzieciom terminy: klient, ekspedient, lada sklepowa, kasa, waga. Każde dziecko z dużym zainteresowaniem oglądało wypełnione półki, regały i chłodnie. Dzieci rozpoznały waraywa i owoce oraz inne artykuły sprzedawane w tym sklepie oraz obserwowały pracę sprzedawcy. Pamiętaliśmy o stosowaniu form grzecznościowych: proszę i dziękuję. Wizyta w sklepie była bardzo interesująca i pouczająca dla przedszkolaków.


Na straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - MotylkiNa straganie - Motylki

05 października 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów