Motylki w przedszkolnej kuchni

Pierwsze kroki w nowym miejscu są trdne nie tylko dla przedszkolaków. Aby lepiej poznać przedszkole najmłodsze dzieci odwiedziły panie kchareczki, które opowiedziały o zasadach przygotowania zdrowych posiłków, pokazały akcesoria niezbędne do ich przygotowania a przede wszystkim zachęciły do kosztowania nieznanych potraw.


Motylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchniMotylki w przedszkolnej kuchni

18 września 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów