Biedroneczki i zdrowe odżywianie

Trzeci tydzień października dla Biedroneczek  okazał się bardzo pracowity, a wszystko za sprawą omawianego tematu" Piramida zdrowego odywiania". Dzieci poznały zasady zdrowego żywienia, segregowały zdrowe i niezdrowe produkty, wysłuchały opowiadania o Antku niejadku a także po raz pierwszy poznały technikę malowania na podkładzie z cukru.


Biedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianieBiedroneczki i zdrowe odżywianie

17 października 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów