Co się u nas dzieje?

Pszczółki dla Babci i Dziadka + 20 zdjęć

15.02.2018r. do naszego przedszkola zawitali bardzo mili goście - Babcie i Dziadkowie dzieci z grupy Pszczółki. Popołudnie upłynęło nam pod hasłem: Walentynki z Babci i Dziadkiem i w takim też klimacie przedstawiona była część artystyczna przez najmłodszych przedszkolaków, a następnie wspólne zabawy taneczno - ruchowe z Babcią i Dziadkiem. Na koniec maluchy wręczyły gościom piękne prezenty i wszyscy razem udaliśmy się na pyszny poczęstunek. To był bardzo miły dzień!

Pszczółki dla Babci i DziadkaPszczółki dla Babci i DziadkaPszczółki dla Babci i Dziadka
Magdalena Strózik , 18 lutego 2018

Zuchy u Małego księcia - tworzymy gre planszową... + 5 zdjęć

Zbiórki Zuchów w Przedszkolu Małego Księcia w Sycowie to nie tylko pląsy i piosenki harcerskie, czy wyjścia w plener. Ostatnio podczas spotkania 12 lutego 2018 r nasza drużyna zuchowa stworzyła grę planszową. Dzieci uczyły się samodzielnie tworzyć zasady /regulamin /gry, ilustrowały planszę a wszystko po to, aby spędzić czas na wspólnej grze i zabawie.

Zuchy u Małego księcia - tworzymy gre planszową...Zuchy u Małego księcia - tworzymy gre planszową...Zuchy u Małego księcia - tworzymy gre planszową...
Ewelina Mikołajczyk, Emilia Wyrwas , 16 lutego 2018

Odwiedziny starszaków w Przedszkolu Małego Księcia we Wrocławiu + 14 zdjęć

14.02.2018r. najstarsze przedszkolaki z grupy Biedroneczki odwiedziły Przedszkole Małego Księcia we Wrocławiu, które właśnie tego dnia obchodziło swój jubileusz.

Przedszkolaki z wielkimi emocjami przyglądały się występom, które przygotowała każda grupa przedszkolaków z Wrocławia. Z wielkim entuzjazmem również uczestniczyły we wspólnych grach i zabawach. Nie obyło się bez życzeń, pysznego torcika, na których zagościły "biedroneczki", oraz upominków. Jesteśmy pewni, że że nasze pierwsze spotkanie, to początek pięknej i długiej przyjaźni.

Odwiedziny starszaków w Przedszkolu Małego Księcia we WrocławiuOdwiedziny starszaków w Przedszkolu Małego Księcia we WrocławiuOdwiedziny starszaków w Przedszkolu Małego Księcia we Wrocławiu
Ewelina Mikołajczyk , 14 lutego 2018

UWAGA !!! Nabór na nowy rok szkolny 2018/19

Drodzy Rodzice!!!!

Zasady naboru na rok szkolny 2018/2019 do przedszkoli i szkół podstawowych znajdują się na stronie prowadzonej przez Gminę Syców. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami.

Znalezione obrazy dla zapytania zapraszamy do przedszkola

administraor , 01 lutego 2018

Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków" + 38 zdjęć

22 stycznia 2018 r w Hali Sportowej odbył się "Turniej piłki nożnej przedszkolaków", zorganizowany przez Agnieszkę i Grzegorza Rosiek oraz Akademię Pogoń Syców. W turnieju udział wzięli reprezentanci naszego przedszkola: kapitan Ignaś Stasaczykoraz Norbert Byś, Denys Naumow oraz Franek Niełacny. Oprócz potyczek piłkarskich był czas na zabawy i konkurencje dla kibiców. Nie zabrakło także popisów churliderek, które dopingowały swoich sportowców.

Turniej Piłki Nożnej PrzedszkolakówTurniej Piłki Nożnej PrzedszkolakówTurniej Piłki Nożnej Przedszkolaków
administraor , 23 stycznia 2018